Jaki model zmiękczacza wody do domu warto wziąć pod uwagę?

Badanie twardości wody

Twarda woda jest problemem dość powszechnym. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się zmiękczacze do wody. Zastosowane w nich rozwiązania pozwalają przekształcić szkodliwe związki wapniowo- magnezowe- w neutralne jony sodowe. Jaka marka zmiękczaczy może sobie poradzić z tym zadaniem?

Wiodący producent

Najpopularniejszą na polskim rynku marką tworzącą zmiękczacze do wody, jest Ecoperla. Dlaczego się tak dzieje? Wszystkie urządzenia firmy są produkowane wyłącznie w Europie, z wykorzystaniem elementów o potwierdzonej jakości. Wykorzystane rozwiązania zostały przy tym dobrane w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwala to na wypracowanie bezawaryjnej i długotrwałej pracy urządzeń.

Współpraca z wiodącymi producentami części zamiennych sprawia zaś, że zmiękczacze wody marki Ecoperla posiadają kompletne, a przy tym łatwo dostępne zaplecze serwisowe. Każdy produkt posiada przy tym szczegółową instrukcję obsługi.

Popularne modele

Wybierając zmiękczacz wody na potrzeby całego gospodarstwa domowego, warto zwrócić uwagę na produkty marki, cieszące się największym zaufaniem klientów. Należą do nich zmiękczacze z serii Toro, Multicab, Slimline oraz Tower. Znajdują się wśród nich zarówno produkty kompaktowe, jak i dwuczęściowe.

Marka Ecoperla posiada w swojej ofercie również rozwiązania kompleksowe, takie jak systemy odwróconej osmozy oraz stacje wielofunkcyjne. Produkty wyróżnia jednak nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim- wysoka jakość uzyskiwane dzięki nim wody pitnej, posiadającej optymalne parametry.

Podobne artykuły

One Thought to “Jaki model zmiękczacza wody do domu warto wziąć pod uwagę?”

  1. Farmazon

    Mam pytanie o zmiękczacz wody ecoperla hero bo widziałem ostatnio na ciekawym kanale youtube. Czy to prawda że żywotność węgla kokosowego jest niższa niż żywotność złoża zmiękczającego? Zastanawiam się nad wyborem zmiękczacza wody dla rodziny 2+3 i wody z wodociągu. Akurat zmiękczacz wody ecoperla hero wpadł mi w oko i się zastanawiam nad nim. A może warto postawić na coś innego? Budżet do 5 tysięcy na urządzenie + montaż.

Leave a Comment