Jest pierwsza połowa 2016 roku i nadal rekordy sprzedaży bije zmiękczacz wody Denver Plus 30. Ta sytuacja trwa już około półtora roku. Jednak w ostatnich miesiącach to właśnie zmiękczacz wody WaterMark 30 zaczął gonić Denvera pod kątem sprzedaży.

Stało się tak z uwagi na zmianę polityki cenowej wprowadzonej przez oficjalnego dystrybutora zmiękczaczy wody Denver oraz WaterMark. Dzięki niej zmiękczacz wody WaterMark 30 jest jedynie o 220 złotych droższy niż dotychczasowy bestseller. Wcześniej różnica wynosiła około tysiąca złotych. Przy obecnych cenach niemal każdy wybiera wariant droższy. Ludzie wolą dopłacić za kolorowy, duży wyświetlacz oraz tryb wakacyjny.

Niektórzy dodatkowo twierdzą, że wizualnie bardziej przypadł im do gustu zmiękczacz WaterMark 30 niż Denver. Mi osobiście obydwa podobają się tak samo. To kompaktowe, eleganckie urządzenia i nie ośmieliłbym się wybierać tego ładniejszego. Na stronie https://www.krput.org.pl/zmiekczacz-wody-watermark-30/ znajdują się komentarze i opinie użytkowników zmiękczacza wody WaterMark 30. Warto rzucić okiem przed dokonaniem finalnej decyzji o zakupie.