Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, która może zachwycić! Mamy tu do czynienia nie tylko z doskonałą jakością zmiękczania wody oraz z wydajnością, ale również niezwykłą wygodą użytkowania i niewielkimi kosztami utrzymania. Przyczynia się do tego między innymi wbudowany moduł WiFi. Co jeszcze kryje w sobie seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline?

Niewielkie wymiary zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline składa się z trzech modeli. Posiadają kolejno 14 (https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-slimline-14/), 17 (https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-slimline-17/) i 24 (https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/) litry monosferycznej żywicy jonowymiennej. Dzięki temu każdy ma szansę dobrać model najlepiej dopasowany do potrzeb swojego gospodarstwa domowego. Obudowa jest bardzo funkcjonalna. Zbiornik na sól znajduje się z przodu. Panel sterujący jest uchylany, z podświetlanym ekranem oraz menu w języku polskim. Najmniejszy z modeli, czyli Ecoperla Slimline 14 jest bardzo dobrą opcją do montażu nie tylko w domach, ale również w mieszkaniach. Został przystosowany nawet do montażu pod blatem.

Tania eksploatacja zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline

Kompaktowe zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są naprawdę oszczędne. To jedne z najtańszych w utrzymaniu zmiękczaczy wody dostępnych na rynku. O najmniejsze możliwe zużycie wody oraz soli na regenerację, bez strat na skuteczności regeneracji, dba przepływ przeciwprądowy, solankowanie proporcjonalne oraz Ecoperla Perfect System.

Moduł WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

Najważniejszy dodatek w kompaktowych zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline stanowi moduł WiFi. Ten dodatek pozwala na bieżąco kontrolować pracę zmiękczacza wody. Dzięki dedykowanej aplikacji możemy:

  • Sprawdzić dzienne, tygodniowe, miesięczne zużycie wody
  • Sprawdzić przepływ wody
  • Włączyć tryb wakacyjny
  • Włączyć przypomnienia dotyczące serwisu zmiękczacza wody
  • Włączyć przypomnienia dotyczące dosypywania soli

To jeszcze nie wszystko!

Warto wspomnieć, że kompaktowe zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline działają sprawnie i bezawaryjnie dzięki obecności głowicy sterującej z elektrozaworami. Dodatkowo mamy tu systemy antyzalaniowe oraz system suchego zbiornika solanki, dzięki któremu nie powstają zbrylenia solne na dnie zbiornika. O dosypywaniu soli dodatkowo przypomni dźwiękowy alarm. Ecoperla Slimline są objęte bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi.