Dla wielu strona internetowa Drop (dawniej Massdrop) jest dostępna tylko dla nielicznych. Wszystko za sprawą cen, które nie są widoczne dla osób niezarejestrowanych w serwisie, a także nie są indeksowane w żadnych wyszukiwarkach. To jednak jest bardzo myląca opinia, ponieważ na Massdrop zarejestrować może się każdy!

Jak rozpocząć przygodę z Drop?

Drop (dawniej Massdrop) to platforma internetowa, na której – jak już wspomniano – może zarejestrować się każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, wiek czy poglądy. Serwis jest skierowany w głównej mierze dla pasjonatów oraz entuzjastów określonych dziedzin. Aby jednak przejrzeć oferty zakupowe, należy wcześniej założyć konto.

Sam tenże proces jest stosunkowo prosty – można zarejestrować się poprzez konto Google, adres e-mail, bądź Facebook’a. Na starcie, o czym warto wspomnieć, można otrzymać nawet do dziesięciu dolarów, pod warunkiem, że skorzysta się z linku polecającego, pochodzącego od obecnego już użytkownika.

Kupon rabatowy, mega promocje cenowe i oryginalne produkty

Massdrop jest znany również z mega promocji, które sięgają nawet 80 procent. Warto dodać, że niektóre produkty charakteryzują się wysoką jakością, a inne wytwarzane są specjalnie dla wspomnianej platformy, w związku z czym nie znajdziemy ich nigdzie indziej. Te oznaczone są etykietą „Massdrop made”. Dostępne są również promocje pod hasłem „flash sales”, które trwają przez krótki okres czasu.

Massdrop wdrożył również produkty, które dostępne są przez limitowany czas. Należy też wspomnieć, że strona internetowa oferuje przesyłkę do Polski w stosunkowo niskiej cenie – w przedziale od około 10 do 15 dolarów.

Trochę historii…

Massdrop to platforma, która powstała w USA, w San Francisco w 2012 roku. Od tamtego czasu, serwis zyskał wielu zwolenników na całym świecie, w tym również w naszym kraju. Massdrop zrzesza osoby, które dzielą podobne pasje, a równocześnie mogą dzielić się własnymi doświadczeniami oraz wspólnie decydować, co zostanie wprowadzone do oferty rzeczonej strony internetowej.