GetResponse to nie tylko serwis, czy też platforma mailingowa – to również ludzie w niej pracujący. Pracownicy działający na rzecz i z użytkownikiem będącym przedsiębiorcą, któremu zależy na rozwoju swojej firmy. Email marketingowy to żmudna, momentami monotonna praca, która wymaga zaangażowania siły i czasu, aby przyniosła wymierne efekty. Tworzenie newsletterów, kontrola wiadomości poprzez śledzenie jej losów w czasie rzeczywistym to tylko niektóre z oferowanych funkcjonalności platformy. Jednak poza wszelkimi genialnymi funkcjami i rewelacyjnymi narzędziami to właśnie wartości kierujące pracowników GetResponse sprawiają, że wszystko na tej platformie się udaje.

Pięciogwiazdkowa obsługa dla każdego klienta

Oznacza równość użytkowników wobec platformy bez względu na wiek, płeć, kolor skóry, wielkość firmy. Pracownicy starają się zachwycić swoich rozmówców, żeby czuli się kimś więcej niż tylko klientami.

Pokazywanie swojego zapału i energii

Udzielanie się użytkowników na platformie GetResponse jest mile widziane, a wręcz oczekiwane. Platforma istnieje dla swoich użytkowników, a więc dzielenie się swoimi przemyśleniami i propozycjami rozwoju są dla pracowników platformy niezwykle istotnymi momentami.

Tworzenie doskonałych produktów i podnoszenie poprzeczki

Mottem pracowników platformy jest CANI oznaczające Constant And Never-ending Improvement – Ciągły i Niekończący się Postęp. Mówi to mniej więcej o tym, ze nigdy nie warto zgadzać się na drugie miejsce.

Transparentność za wszelką cenę

Bycie transparentnym to nic innego jak bycie szczerym. Mówienie prawdy to niezwykle ważny aspekt w życiu każdego człowieka. Transparentność to także pozostawanie w zgodzie ze sobą i ukazywanie czynami to, co można by przekazać słowami.

Nauka i dzielenie się wiedzą

To prosta zasada dająca wiele radości zarówno sobie jak i innym. Trzeba być zachłannym na wiedzę i oferować ją każdej osobie, która zechce słuchać.

Rozwój, przystosowanie i akceptacja zmian

W każdym życiu i każdym procesie zmiany są nieuniknione, nie należy więc z nimi włączyć, a poddać się im i je zaakceptować, dzięki czemu rozwój wewnętrzny nastąpi szybciej, bez niepotrzebnej szamotaniny myśli i emocji.

Dbałość o optymizm w zespole

Nic tak nie jednoczy ludzi i nie nakręca do działania jak optymizm. Poczucie humoru i jasne spojrzenie na przyszłość to dawka ogromnej energii zarówno dla siebie, jak i dla reszty członków zespołu.

Zabawa i aktywność

Nie warto zaniedbywać relaksu, ponieważ bez niego człowiek nie będzie w stanie dobrze funkcjonować. Zabawa jest tak samo ważna jak praca, a często połączenie jedno z drugim to właśnie przepis na sukces.

Kreatywność i otwartość

Kreatywność jest połączeniem inwencji twórczej z eksperymentowaniem na różnych płaszczyznach. Oznacza to rozwój umysłu.

Skromność

Zachowanie zdrowego dystansu to podstawa, a świadomość, że nie ma jednej osoby odpowiedzialnej za sukces platformy to jedna z ważniejszych kwestii, którą pracownicy muszą sobie uświadomić. Każdy z nich odpowiada za powstanie tego wspaniałego miejsca.

Popularną w Polsce alternatywą dla GetResponse jest FreshMail. To podobna usługa i dlatego przed decyzją o wyborze platformy do email marketingu warto sprawdzić ceny i aktualne promocje. Kupony rabatowe do GetResponse znajdziesz na stronie https://www.kupony.org/sklep/getresponse/.