Jeśli jesteś zmotoryzowany, a masz już dość niebezpiecznej jazdy z słuchawkami na uszach i chcesz czym prędzej to zmienić, to idealnym substytutem będą radioodtwarzacze samochodowe. W szczególności te od LG.

Radioodtwarzacz to urządzenie naprawdę potrzebne w każdym środku transportu. Nieważne, czy jedziemy autobusem czy własnym samochodem. Zawsze milej znosi się podróż wsłuchując się w takt utworów muzycznych. A jeśli radioodtwarzaczem będzie LG LAD4710R, to niesamowite wrażenia mamy zagwarantowane. O modelu tym można powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Przede wszystkim perfekcyjnie łączy ono w sobie funkcje radia FM oraz odtwarzacza plików muzycznych. LG LAD 4710R wyposażono w laser, który czyta płyty CD-R i CD-RW nie tylko ze zwykłą muzyką, ale i z tą w formacie MP3 i WMA. Mając do dyspozycji aż 700MB wolnego miejsca, możemy zgrać na jedną płytę około 200 utworów muzycznych, zapewniających doskonały humor podczas jazdy. Jednakże tym, którzy zapomną wypalić płyty z muzyką przed podróżą, pozostaje radio FM. Radioodtwarzacze LG LAD4710R zapamiętują aż 24 różne stacje, dzięki czemu będziemy mogli szybko je przełączać w poszukiwaniu ulubionej piosenki.

Jeśli chcemy, aby w dalekich podróżach zawsze towarzyszyła nam muzyka, to radioodtwarzacze LG są produktem, który nigdy nas nie zawiedzie, ponieważ ma opinię najtrwalszego na rynku. A więc szerokiej drogi.