Masz już dosyć płacenia mandatów, punktów karnych oraz nieprzyjemnych spotkań z policją na drodze? Antyradar Cobra Esd 7000 jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Antyradar Cobra Esd 7000 jest stosunkowo tani w porównaniu do konkurencji. Jest on niezwykle prosty w użytkowaniu gdyż posiada jedynie najważniejsze funkcje bez zbędnych bajerów. Antyradar Cobra Esd 7000 ciekawie się prezentuje z zewnątrz. Solidnie wykonana obudowa w kolorze czarnym jest niewątpliwie zaletą tego urządzenia. Pozwala na w miarę bezstresowe korzystanie z tego urządzenia. W zestawie można znaleźć takie akcesoria jak kabel zasilający podłączany do gniazda zapalniczki, uchwyt z przyssawkami do montażu na przedniej szybie oraz zastaw rzepów do przymocowania na pulpicie, dzięki którym użytkowanie Cobra Esd 7000 jest dziecinnie proste. Jego wymiary wskazują na to, że jest to jedno z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku. Antyradar Cobra Esd 7000 jest niezwykle ceniony przez wielu użytkowników głównie ze względu na swą skuteczność w stosunku do relatywnie niskiej ceny. Antyradar Cobra Esd 7000 daje możliwość regulacji czułości i wykrywa radary nawet z odległości 200 metrów.

Nie płać już więcej mandatów za przekroczenie prędkości, uniknij nieprzyjemnych spotkań z policją, biegnij do sklepu po antyradar Cobra Esd 7000.