Spędzasz w samochodzie tyle czasu, że stał się on dla ciebie drugim domem. Kochasz muzykę i dokądkolwiek jedziesz, zawsze chcesz mieć pod ręką kilka ulubionych płyt z muzyką w formacie MP3? Jeśli tak, to radioodtwarzacze firmy LG na pewno cię zainteresują.

Firma LG jest jednym z największych producentów tego typu sprzętu na świecie, a jej produkty cieszą się ogromnym uznaniem wśród użytkowników. Nie będę ukrywał, że są one nie tylko tanie, ale i wykonane z najwyższą dbałością o najmniejszy detal. Jednym z najlepszych radioodtwarzaczy ostatnich lat jest LG LAD4710R. Wyposażony w aż 4 wbudowane wzmacniacze o mocy 50W każdy, na pewno zachwyci nas idealnie przetworzonym dźwiękiem, którego nie powstydziłby się żaden zestaw kina domowego. Co więcej, LG LAD4710R to radioodtwarzacze umożliwiające nie tylko wysłuchiwanie stacji radiowych i zapamiętanie aż 24 stacji. Posiadają one również tackę na płyty CD-R i CD-RW, na których możemy umieścić muzykę w formatach MP3 i WMA. Warto też podkreślić, że LG LAD4710R posiada zdejmowany panel wraz z futerałem, dzięki czemu nie będziemy już musieli demontować całego radia i chować je pod siedzenie kierowcy.

Podsumowując, radioodtwarzacze produkowane przez LG, a zwłaszcza model LAD4710R to urządzenia niezwykłe, które warto mieć bo niewiele kosztują. Zapytaj o nie u siebie w sklepie.