Prawie każdy posiadacz czterech kółek wie, ile znaczy dobrze brzmiąca muzyka w podróży. Dźwięk nie zależy tylko o posiadanego przez nas radia, ale w dużej mierze mają na niego wpływ posiadane przez nas głośniki samochodowe.

Jednym z liderów na rynku producentów różnego typu akcesoriów grających jest firma Blaupunkt. Niewielu wie, że to oni są pierwszymi producentami radioodtwarzacza samochodowego, który zrewolucjonizował komfort pracy w transporcie. Czymże jednak byłyby radioodtwarzacze bez dobrych głośników samochodowych, takich jak model Blaupunkt GTx 693 Mk II, Model ten wyróżnia się pod wieloma względami od innych tego typu urządzeń. Przede wszystkim jego nominalna moc ciągła wynosi aż 50W co z pewnością ucieszy amatorów donośnych brzmień.

Ponadto głośniki samochodowe Blaupunkt GTx 693 Mk II posiadają zmierzoną wydajność aż 93 decybeli oraz impedancję na poziomie 4 Ohmów. Warto też przyjrzeć się z bliska parametrom ich obudowy. Ich średnica wynosi 165mm co jest dość dobrym wynikiem zważając na to, że są to głośniki trójosiowe. Dodatkowym atutem głośników Blaupunkt GTx 693 Mk II jest stromość zbocza częstotliwości zwrotnicy która wynosi aż 6 oktaw. Dzięki temu dźwięk będzie jeszcze lepszy i dużo bardziej realistyczny.

Podsumowując, głośniki samochodowe Blaupunkt to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą jakość i niską cenę. Dlatego warto je kupić, korzystając z niskiego kursu walutowego.