Prawie każdy podróżujący dokądkolwiek wie, ile znaczy dobra muzyka w samochodzie. Dlatego aby uprzyjemnić sobie wszystkie chwile spędzone w naszym dwuśladzie, warto przeznaczyć trochę pieniędzy na naprawdę dobre głośniki samochodowe, renomowanej firmy. A tą na pewno jest Blaupunkt.

Nie każdy zdaje sobie sprawę, ile znaczą dobre głośniki samochodowe. Nie każdy może pochwalić się dobrym słuchem i wielu na pewno nie odczuje najmniejszej różnicy z faktu posiadania bezwartościowych głośników wbudowanych w większości samochodów. Jednakże tych, którzy chcą to zmienić na pewno zainteresują głośniki samochodowe Blaupunkt GTx 663 MK II. Pierwsze o czym należy wspomnieć w przypadku tego typu sprzętu jest głębokość. W modelu tym wynosi ona 74mm, dzięki czemu idealnie wpasuje się w standardowe wnęki wykonane przez producentów samochodów.

Blaupunkt GTx 663 MK II to głośniki o mocy maksymalnej aż 240 Watt i skuteczności 92 decybeli. Co więcej, moc znamionowa tego urządzenia sprzedawanego w dwóch egzemplarzach wynosi 55 Watt. Dzięki tak dobrym parametrom głośniki Blaupunkt GTx 663 MK II idealnie nadadzą się do użytku zarówno w mniejszych, jak i większych samochodach. Ku zadowoleniu wszystkich zmotoryzowanych.

Jeśli poszukujesz dobrego sprzętu w rozsądnej cenie, to głośniki samochodowe firmy Blaupunkt na pewno spełnią wszelkie twoje oczekiwania.