Muzyka jest wszechobecna. Nie tylko w każdym domu znajdziemy sprzęt służący do jej odtwarzania, ale także coraz częściej można zauważyć np. na ulicy audiofilów ze słuchawkami w uszach. Ta forma rozrywki jest popularna także podczas jazdy samochodem. Dlatego zaprezentujemy teraz tanie, a zarazem wysokiej jakości głośniki samochodowe.

Takimi głośnikami będzie na pewno produkt Blaupunkt BGx 542 renomowanej firmy Blaupunkt, cechujący się niezawodnością, wysoką jakością i co najważniejsze – przystępną ceną. Maksymalna moc głośników Blaupunkt BGx 542 to aż 90W i z tego względu gwarantują one czyste i doniosłe brzmienie w całym samochodzie. Membrana została wykonana z polipropylenu formowanego ciśnieniowo pokrytego powłoką tytanowo-srebrną, dzięki czemu Blaupunkt BGx 542 posiadają naprawdę wyjątkowy wygląd. Z kolei Easy Touch EC-15391 to głośniki samochodowe cechujące się jeszcze większą maksymalną mocą, która wynosi aż 100W. Impedancja głośników Easy Touch EC-15391 (4 Ohm) pełni ważną rolę przy użytkowaniu, gdyż przy takiej wartości bez problemu podepniemy praktycznie każdy wzmacniacz o średniej mocy. Zarówno głośniki Easy Touch EC-15391, jak i Blaupunkt BGx 542 to głośniki dwurożne (współosiowe), zaprojektowane tak (średnica 130 mm), by zamontowanie ich w samochodzie nie sprawiło nam najmniejszego problemu.

Jak już wspomnieliśmy, opisane wyżej głośniki samochodowe są bardzo funkcjonalne i na pewno zadowolą swych użytkowników w 100%. Ich dodatkowym atutem jest na pewno niebanalny wygląd i oczywiście przystępna cena. Pozostaje nam jedynie polecić zakup tych modeli.