Wielu z nas daje się przekonać, że tylko w razie zakupu sprzętu markowego będziemy w stu procentach zadowoleni. Niestety większość tego typu sprzętu posiada wręcz zaporową cenę. Wyjątkiem są jednak radioodtwarzacze samochodowe JVC.

Firma JVC znana jest na całym świecie ze swoich odtwarzaczy wyśmienitej jakości. Nie tylko wyróżniała je jakość, lecz także bardzo duży wachlarz zastosowań. Modelem, który szczególnie należy rozważyć przy zakupie tego typu sprzętu jest JVC KD-R401. Urządzenie to przede wszystkim posiada bardzo atrakcyjny wygląd. Kolor czerwony, będący barwą podświetlenia pokrętła i klawiszy, nadaje temu modelowi bardzo sportowy charakter, przez co zdobędzie on ogromną popularność w kategorii wiekowej do 26 lat. Tym, których nie przekonuje wygląd, JVC KD-R401 oferuje bardzo zaawansowane parametry. Tak więc, sprzęt ten posiada wbudowane gniazdo USB za pomocą którego jesteśmy w stanie podłączyć swój odtwarzacz MP3 i słyszeć go w głośnikach. Co więcej, JVC KD-R401 posiada całą gamę filtrów polepszających brzmienie odtwarzanych plików. Przykładem może być filtr Loudness, za pomocą którego głośno słuchana muzyka na pewno będzie wyraźna i pozbawiona charakterystycznych zniekształceń.

Jeżeli chcemy, aby zakupione przez nas radioodtwarzacze samochodowe były tanie a jednocześnie dobre, to oferta firmy JVC na pewno nas zainteresuje.