Prawie każdy, kto był kiedyś w Łodzi, Krakowie czy Warszawie wie, co znaczą długie, kilkukilometrowe korki. Nie jest to zjawisko zbyt przyjemne, ale niestety bardzo trudno go uniknąć. Przetrwać w tej nieprzyjaznej atmosferze stagnacji pomogą ci radioodtwarzacze samochodowe, grające twoje ulubione przeboje.

Prawie każdy posiadacz czterech kółek wie, jak dużą różnicę w komforcie podróży można odczuć podróżując razem z muzyką. Dlatego właśnie firma Sony postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu klientów i wypuściła na rynek model Sony CDX-GT232. Produkt ten wyróżnia się pod wieloma względami od urządzeń konkurencyjnych marek. Przede wszystkim posiada on wbudowany wzmacniacz S-MOSFET o mocy wyjściowej 4 x 45W. Dzięki niemu odtwarzane przez nas utwory uzyskają niesamowite brzmienie, a co za tym idzie, jazda samochodem będzie mniej uciążliwa. Ponadto Sony CDX-GT232 wyposażono w wysokiej klasy odtwarzacz CD z funkcją chassis DRIVE-S, który jeszcze bardziej ulepszy słyszany przez nas dźwięk. Na uwagę zasługuje również specjalnie zaprojektowane wejście pomocnicze mini jack 3,5 mm, znajdujące się z przodu panelu. Dzięki temu radioodtwarzacze Sony CDX-GT232 będą mogły odtwarzać muzykę wprost z naszych odtwarzaczy MP3 bezpośrednio przez ich wyjścia słuchawkowe.

Podsumowując, jeśli szukasz funkcjonalnego i taniego urządzenia, to na pewno zainteresuje cię oferta Sony. Znajdujące się w niej radioodtwarzacze samochodowe są bardzo ciekawą propozycją, którą warto będzie przemyśleć przed dokonaniem wyboru.