Chyba żaden kierowca nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez ulubionej stacji radiowej lub płyty CD. Niektórym jest to potrzebne tak jak powietrze, pozostali po prostu nie wiedzą, ile radości niosą ze sobą radioodtwarzacze samochodowe. Szczególnie te produkowane przez LG.

LG LAD-4710RFirma LG zdobyła uznanie wśród konsumentów wypuszczając na rynek produkty umiarkowane pod każdym względem. Nie posiadają one wielu bezużytecznych gadżetów, za które trzeba dopłacać dość duże sumy. Przykładem mogą być radioodtwarzacze samochodowe LG LAD-4710R. Łącząc w sobie funkcje radia FM i odtwarzacza plików muzycznych, na pewno zdobędą uznanie w kręgach osób bardziej praktycznych. Wbudowany odtwarzacz płyt CD pozwoli nam wysłuchać 17 utworów w formacie audio, lub ponad 200 w formacie MP3. Oznacza to, że LG LAD-4710R posiada tak dużo zastosowań, że warto rozważyć zastąpienie starego odtwarzacza tym modelem. Jego istotną zaletą jest wbudowany filtr Loudness, dzięki któremu odtwarzana muzyka będzie zawsze czysta i klarowna. Ponadto dużym udogodnieniem radioodtwarzacza LG LAD-4710R jest to, że posiada ono zdejmowany panel przedni. Dlatego jedyne, o czym będziemy musieli pamiętać to fakt, żeby go zdjąć przed wyjściem z samochodu

Podsumowując, radioodtwarzacze samochodowe LG to propozycja idealna dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę, ale i niską cenę.