Zestawy car audio to teraz bardzo popularny temat. W czasach gdy większość samochodów nie różni się od siebie praktycznie niczym, dobre radioodtwarzacze pozwolą nie tylko wyróżnić się z tłumu, ale i umilą bardzo dalekie podróże. Niekoniecznie w nieznane.

Prawie każdy z nas słyszał kiedyś o firmie JVC. Wielu z nas kojarzy się ona przede wszystkim z odtwarzaczy kaset VHS, które to już dawno temu odeszły do lamusa. One odeszły, jednakże firma JVC została. Przetrwać na pewno pomogły jej radioodtwarzacze samochodowe JVC KD-R33. Produkt ten w wielu czasopismach uznany został za jedno z najdoskonalszych urządzeń stworzonych ręką człowieka. Przede wszystkim w tymże przypadku na ogromnej popularności zaważył nietuzinkowy wygląd.

Kształt radioodtwarzacza JVC KD-R33 jest bardzo nowoczesny i z pewnością może się podobać. Nie tylko zresztą kształt. JVC KD-R33 to również urządzenie niezwykle funkcjonalne. Nie tylko odtwarza sygnały stacji radiowych oraz odczytuje RDS, lecz także pozwala nam słuchać naszych ulubionych piosenek w formacie MP3 wypalonych na zwykłej płycie CD. Nieźle jak na tak niską cenę.

Jeżeli uważasz, że radioodtwarzacze JVC nie są dla ciebie to jesteś w błędzie. Sprzęt ten jest bardzo wysokiej klasy i na pewno przypadnie ci do gustu mimo wielu przeciwności losowych.