Na pewno ostatnio dość sporo słyszysz o miękkiej wodzie. Jeśli szukasz skutecznego i niedrogiego sposobu na pozyskanie miękkiej wody w całym swoim domu, to warto przeczytać ten tekst! Ecoperla Vita to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, która nie kosztuje dużo, a jest wykonana z naprawdę solidnych, trwałych komponentów. Poznaj zmiękczacze wody od polskiej marki Ecoperla!

Poznaj zmiękczacze wody Ecoperla Vita

Oto doskonała propozycja na walkę z twardą wodą! Ecoperla Vita to dwa kompaktowe zmiękczacze wody. Ich wymiary pozwalają na montaż w nawet niewielkich wnękach, zabudowach. Do tego są bardzo funkcjonalne. W serii znajdują się dwa modele do wyboru – Ecoperla Vita 12 i Ecoperla Vita 25. Pierwszy z nich to dobra propozycja dla małych rodzin. Sprawdzi się nie tylko w domu jednorodzinnym, ale również w bloku. Drugi, większy model, odpowiada potrzebom średniej, czteroosobowej rodziny.

Postaw na najwyższą jakość

Ecoperla Vita to świetne jakościowo zmiękczacze wody. W rozsądnej cenie użytkownik może liczyć na naprawdę dobre komponenty. Przede wszystkim jest to wysokiej klasy, certyfikowana monosferyczna żywica jonowymienna. To złoże można wymienić nawet dopiero po upływie 10 lat. Do tego obudowa oraz głowica sterująca były tworzone przy współpracy z amerykańską firmą Clack. To znany producent zaworów, słynący z ich łatwego serwisu oraz bezawaryjności. W Ecoperla Vita znajdziemy także Ecoperla Perfect System, czyli system ustawień głowicy sterującej, dzięki któremu koszty eksploatacji ulegają znacznemu obniżeniu. Wszystko uwieńczone jest 10 latami gwarancji!

Miękka woda to moc korzyści!

Miękka woda w domu może przynieść same korzyści! Przede wszystkim to korzyści na rachunkach za energię, braku awarii kotła grzewczego, zużycie środków czystości może spaść nawet o 60%. To także idealny smak i aromat dań oraz napojów przygotowywanych na bazie miękkiej wody. Skóra i włosy będą w doskonałym stanie, a pranie wreszcie będzie miękkie, przyjemne w dotyku, bez zniszczeń. Do tego miękka woda to rzadsze i mniej uciążliwe sprzątanie.