Znakomita i jedyna w swoim rodzaju firma Nescafe słynie na całym świecie z niepowtarzalnej i bogatej różnorodności rodzajów kawy. Słynie z najlepszej marki oraz wyjątkowego smaku i aromatu.

Artykuły spożywcze z kolekcji kaw Nescafe to przede wszystkim: Nescafe Cup Colombie, Nescafe Espresso oraz Nescafe Alta Rica. Każdy smakosz kawy, który lubi delikatny smak i aromat kawy, bez wątpienia wybierze kawę jedyną Nescafe Cup Colombie. Zawdzięcza ona swoją delikatność dzięki łagodnemu paleniu ziaren arabiki, w przeciwieństwie do kawy Alta Rica, która ma najintensywniejszy smak i aromat. Natomiast gęsta kawowo-kremowa pianka jest charakterystyczna dla kawy espresso.

Ziarna kawy Nescafe zbierane są z Kolumbijskich plantacji, słynących z doskonałych odmian kawy. Każdy smakosz kawy znajdzie coś wyjątkowego w każdym rodzaju kawy, a szczególnie w Nescafe Cup Colombie. Jej smak kojarzy się z lekką nutką dekadencji.

Kawa Nescafe zmysłowo obudzi Cię każdego dnia, podawana do łóżka przez ukochaną osobę sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Spróbuj i przekonaj się sam…